اولین نمایشگر هوشمند ردمی با نام RedmiTouch Screen Speaker 8 معرفی شد

زمان مورد نیاز مطالعه: 3 دقیقه
05 فروردین 1399

در رویداد امروز ردمی، این شرکت در کنار گوشی های هوشمند جدید خود از چند محصول دیگر نیز پرده برداری کرد که یکی از آنها، اولین نمایشگر هوشمند ردمی بود. 

RedmiTouch Screen Speaker 8 در حقیقت نسخه مخصوص ردمی از Mi AI Touchscreen Speaker Pro 8 Smart Display شیائومی است که در ماه دسامبر معرفی شده بود. طراحی این نمایشگر هوشمند از نسل اول Amazon Echo Show الهام گرفته شده است. این دستگاه در بالای خود به یک نمایشگر مجهز بوده و بلندگوها در زیر آن قرار گرفته اند.

صفحه نمایش Redmi Touch Screen Speaker 8 دارای ابعاد 8 اینچ بوده و دارای وضوح HD و زاویه دید 178 درجه است. دارندگان این محصول قادر خواهند بود از 6 پلتفرم ویدیویی اصلی که شامل Mango TV، Youku، Tencent Video و iQiyi محتوا استریم کنند. آنها همچنین قادر به استریم صدا از QQ Music و بسیاری از پلتفرم های دیگر خواهند بود. ردمی همچنین به کودکان نیز توجه خاصی داشته است، به طوری که امکان دسترسی به چندین پلتفرم آموزشی از جمله پلتفرم های داستان سرایی، دایره المعارف ها و پلتفرم آموزش انگلیسی 51Talk فراهم است.

استریم تنها کاری نیست که Redmi Touch Screen Speaker 8 قادر به انجام آن است. این دستگاه همچنین دارای دوربین HD برای تماس های ویدیویی دو طرفه به وسیله اتصال به گوشی ها، ساعت های هوشمند کودکان و برخی مدل از تلویزیون های Mi است. این دستگاه جالب همچنین قابلیت تشخیص چهره نیز دارد که می تواند فرزند شما را شناسایی کرده و به طور خودکار رابط آن را به یک نسخه شخصی سازی شده مناسب کودکان تغییر دهد. در این حالت این دستگاه ویژگی های والدین را فعال کرده و همچنین فیلتر نور آبی را روشن می کند.

ردمی می گوید این نمایشگر هوشمند همچنین دارای قابلیت تشخیص صدا است و به طور خودکار اعضای خانواده را شناسایی می کند. این نمایشگر مجهز به نسل سوم دستیار صوتی XiaoAI است که از بیش از 1600 مهارت مختلف پشتیبانی می کند. شما همچنین می توانید آن را به سایر دستگاه های خانه هوشمند از جمله دوربین ها و زنگ در متصل کنید.

ردمی برچسب قیمتی 349 یوان (49 دلار) را برای Redmi Touch Screen Speaker 8 در نظر گرفته و فروش آن را برای اولین بار در روز جمعه 27 مارس ساعت 10 صبح در فروشگاه های Mi.com و Youpin شروع خواهد کرد.

منبـع GIZMOCHINA
دیدگاه ها
دیدگاه جدید بنویسید
برای نوشتن دیدگاه جدید باید ابتدا وارد سایت شوید
دیدگاه شما با موفقیت منتشر شد :)
شما باید یک متن بنویسید!
شما از سایت خارج شده اید، لطفا مجددا وارد شوید